MÜZİK TERAPİ EĞİTİMİ

2.MÜZİK TERAPİ EĞİTİMİ

Eğitim Duyurusu: Bu eğitim için ön kayıtlarınızda Müzik Terapi ile olan ilginizi ilişkilendirecek ve sizi tanıtan kısa bir yazı yazarak sem@medipol.edu.tr adresine mail atmanız gerekmektedir.

Neler Öğreneceksiniz?

Bu eğitim programının amacı; müzik terapi yapacak Sağlık Meslek Mensupları İle Müzik Alanı Mensuplarına, bu uygulamaları etkin ve verimli bir biçimde yerine getirmelerini sağlayacak yeterlikleri kazandırmaktır.

Birey(ler)in fiziksel, psikolojik, sosyal ve zihinsel ihtiyaçlarından herhangi birinin karşılanmasında müziğin ve müzik uygulamalarının, konusunda ehliyetli profesyonel(ler) aracılığıyla kullanıldığı klinik ve kanıta dayalı bir uygulamadır.

Eğitim Başlangıç ve Bitiş Tarihleri: 13 Ekim 2018 Cumartesi

Bu eğitime kayıt ol

Türk Tarih Vakfı'nın katkılarıyla

Bir Muhabbet Kuşu: Postmodern Göstergeler Işığında Zeki Müren kitabımız, Dünya kitap tarafından “yılın en iyileri” arasında aday gösteriliyor...

31 Ekim Salı Günü Saat 19:00 'da Bursa Nilüfer Belediyesinin Nazım Hikmet Kültür Evinde Buluşmak Dileğiyle

Türk popüler kültür tarihinin en önemli sanatçılarından Zeki Müren, Nilüfer Kütüphaneleri ve Tarih Vakfı iş birliğiyle gerçekleştirilen "Tarih Buluşmaları'nın ilk oturumunda yer alıyor. "Muhabbet Kuşu", "Sanat Güneşi", "paşa"... Müzik dünyasına damgasını vuran Zeki Müren'in ikon mertebesine nasıl yükseldiği ele alınıyor.

Konuşmacılar: Yrd. Doç.Dr Şeyma Ersoy Çak, Prof. Dr. Namık Sinan Turan, Doç. Dr. Z. Gülçin Özkişi

Bilgi ve kayıt için: 441 81 89      detaylı bilgi

 

Zeki Müren Sempozyumu (2016)

“BİR TATLI TEBESSÜM”

İstanbul Şehir Üniversitesi Modern Türkiye Çalışmaları Merkezi ile Sosyoloji Bölümü

Sempozyum videosu için tıklayın